| Aliison a întrebat:

Heiii, TPU! In pauza la scoala, prietena mea vine la mine bucuroasa sa imi spuna ca s-a culcat cu iubitul ei. M-a intrebat : " - Nu zicii nimic? ", eu nu am stiut ce sa ii zic. Pur si simplu m-a luat prin surprindere, nu ma asteptam sa imi spuna asa ceva. Ea are 13 ani (peste o saptamana face 14) si el are 16. Sunt impreuna de 4 luni. Mi se pare o prostie ce a facut. Voi ce parere aveti? Astept sfaturi de la voi! funda + vott

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pacat de ea.
Inca una care o sa ingroase randurile pacientelor cu cancer de col uterin,ca sa nu insir aici tot pomelnicul,fibroame,chisturi,trompe infundate,sterilitate,rani pe col uterin,etc.
Plus ca,in cateva luni, tot asa pe neasteptate, iti va spune nervoasa ca e posibil sa fie insarcinata.Nici ea,nici "iubitul" ei nu au maturitatea necesara sa isi ia toate masurile de protectie,o patesc perechi adulte,cu experienta,ce poti spune despre doi copii?
Mi-e groaza si sa ma gandesc!
Ai mare grija ce faci tu,spune-i macar sa se protejeze cat mai bine si fereste-te sa o imiti,inconstienta ei o va costa foarte scump!
Femei veti fi o viata intreaga,copii, insa, mult prea putini ani.De ce asa multa graba?!?
Pacat de ea.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dc prostie, daca asa a simtit bravo eilove struck

| zuzu a răspuns:

Trist !

| Jigsaw a răspuns:

Da-ti-va foc astia care nu stiti sa va traiti copilaria si va credeti mai "bestiali" ca ati facut sex.

| iloveunicorns a răspuns:

E o cretină.

| dia200 a răspuns:

Aaa eu am facut-o la 14 ani si o luna si tot cred ca o fost ogreseala da daca ea o considerat ca iii pregatita n-ai ce face ps nu ii urma exemplu si eu m-am luat dupa o pr si inca regret

| Ţiiţţţu a răspuns:

Scumpa mea eu sunt de acord cu tine! e o varsta frageda si nu e pregatita nici fizic nici psihic. a facut o prostie, dar totusi acum ca a dat cu bata in balta zii sa se protejeze. te pup noapte buna

| 162253 a răspuns:

Cum mi-a zis si mie maicamea:"Fiecare cu capul lui"...nai cei face, cei facut facut ramine, acum zii doar sa fie atenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o greseala pentru ca nu e pregatita si pot fi riscuri

| Papusika1Mika a răspuns:

Da si eu cred ca e o prostie. Peste ceva timp cred ca se va desparte de ea, si va regreta... Sunt sigura ca e ft naiva. Si nu a gindit cind a facut asta.