| Forevăr a întrebat:

Heiii TPU. Incerc sa schimb poza de la avatar de la mess' sad si nu reusesc crying.
Imi poate spune cineva cum pot rezolva problema asta? puppy dog eyes

si app scuze de categorie dar e cea mai vizitata happy

4 răspunsuri:
| andy5589 a răspuns:

Nu merge la nimeni.si eu am problema asta.nu ai decat sa astepti...

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu merge la nimeni, sunt niste probleme de la yahoo sa speram ca maine le rezolvahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge!
Am dezinstalat si am instalat mess'ul intr'o veselie!
Ba chiar mi-am facut si id nou smug.
Nimic nu merge.
Asteptam, ce sa facem.

| madalinapopescu a răspuns:

Dai clik pe poza pe care doresti sa o schimbi dupa care dai Dispplay Imagiine si iti elgi imginea pe care doresti sa o pui.Dai clik pe ea, iar dupa aceea dai OK. Daca nu merge, insemna ca este o problema cu imaginea.Incearca sa pui alta. Funda?big grinbig grin:d