| CatalinneWilliam a întrebat:

Heiii`batting eyelashes Vreau` si eu cateva status`uri dragute`happy
Dau funda`puppy dog eyes La cele mai frumOase`big grin
[Scuze >cetegOriaa`:"]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o fata, nu o lasa ca tine la tine, Te iubeste si tot ce face, face pentru tine! :*

Daca le dai prea multa atentsie esi doar o zdreanta! Ia atitudine fetito si scuipa`i in Fata! :*

[ If you hold my ` hand! love struck ´˚. I will` take you away! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck. La la la Every` Day`! =p~ ´˚; x :*:* ]

Spui` ca e` o copila`, si ca nu` iti place asa`;|. Dar asa` cum e ea, ti-a furat inima`;;]

^^diStantSa` invinge`speranta ultima m0are`chiar` si atunci` cand' sentimentuu` doare t0th gaSesthi O` scaparee!`.^^

>Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! ti-a furat`o."#

[[…Deschide ochii`batting eyelashes º Fa o mica analiza ´º >:d < O sa afli` intr-o ` zi;-j ´º Ca ti-ai dat ` prietena` pentru o piZda ´º rolling eyes!winking ]]

Stiu ca ´ a trecut ´oh go on \Nu va mai fi ´ ca la inceput!;( ´
Nu credeam ´ [-x \ Ca-mi va fi greu ´ rolling eyes
Am fost noi ´ love struck \ Acum sunt eu ´! happy

Si orice ar fi ei se cearta, ei se`impaca love struck te iubesc mult viata love struck

Pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!
Aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine love struck

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]
N.ai minte!`. Degeaba comentezi`! M`am saturat`! Tine-ti` gura `  !` De acum si` pa`n la mOarte`!`. Suugi pl`!  :*. :╳

#. El,, Poate e singurul ce poate sa-mi promita, sa ma minta c-o sa treaca toate! oh go on
Aşa că nu plânge, revino‘ţi în fire. Aşa e în viaţă, unu‘trece altu‘vine,În fine! sigh

Cand te`au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte! oh go on

Nu sunt perfecta`! Stiu am o gramada de defecte, dar nu am obligat pe NIMENI sa ma accepte`!winking

• Bruneta parcă e ruptă din soare. Îi lucesc ochii căprui şi-ţi dau vieţii culoare!

• E iar octombrie si ploua marunt Am mai pierdut o vara sperand. sad

Cu tine de mana toata viata viata voim fi impreuna`:*

• Am lãsat în spate tot ce m-a rãnit, când l-am cunoscut pe altu' si m-am îndrãgostit.winking

• E doar o fatã, n-are nimic special. Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar! smug

O minteai.Ii spunea-i vorbe dulci.Ea te ierta.Dar paharul se umplea.oh go on

Nu poti forta un om sa te placa. Unde nu esti bine`venit! Pleaca!winking

Vezi tu. momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur! waiting

Daca te intrebi ce mai fac, daca iubesc pe altcineva sa stii ca incerc s-o facwinking

1 răspuns:
| Adynna_9523 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

http://www.yahoostatus.ro/statusuri-iubire.php

Ai aicii 2 paginii co o gramadaa de statsuri dragutzeee;)
Mooolt Noroc :-*
Fundisaaa? :)