| Gumadependenta a întrebat:

Heiiii TPUbatting eyelashes am mai ps o data intrebareahappy dar aici trebuie sa scrii d 2-3 ori ca sa ti se raspundahappy [din pacateon the phone vreau intrebari pentru oracol si dau funda la cele mai faine si interesante si voturii la restuuu`happy[naa ca am pus la categoria cea mai vizualizatahappy poate asa mi se raspundeon the phone

6 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Incearga cu intrebari care sa testeze imaginatia... de genul "Ce ai face daca te-ai bloca in lift/Care e primul lucru pe care l-ai face atunci cand ninge/Cum te-ai comporta in situatia X?"... cauta si copiaza din aplicatiile de pe Facebook, acolo sunt intrebari cat sa completezi zeci de oracole. Succes!

PS: chiar daca nu primesti raspuns la ceva, scrie te rog pe aria corecta, pentru ca daca toti ar scrie aici s-ar crea un haos total big grin

| Monicaツ a răspuns:

1. Un cuvant de inceput
2. My name is…
3.Nr. de telefon
4. Cand v-ati nascut?
5. Data, ora, ziua, luna si anul completarii oracolului
6. In ce zodie esti?
7. Unde inveti?
8. Unde ai vrea sa-ti petreci vacanta?
9. Cine e cel/cea mai bun/buna prieten/prietena al/a tau/ta?
10. Ai prieten(a)? Daca da cum il(o) cheama?
11. Cand te-ai sarutat prima data?
12. Ce hobby-uri ai?
13. Ce materii de la scoala iti plac cel mai mult?
14.Ce muzica asculti?
15.Care este melodia ta preferata?
16.Care e artistul/formatia preferata(a)?
17.Ce gen de filme iti plac?
18.Care este filmul tau preferat?
19.Care e actorul preferat?
20.Care este sportul preferat?
21. Vrei sa continuam cu intrebarile?
22.Ce vrei sa te faci cand devii mare?
23. Crezi in Mos Craciun?
24.Care e ultima carte citita?
25.Care e cea mai mare dorinta a ta?
26. Cum te intelegi cu parintii?
27. Te poti descrie in 3 cuvinte?
28.De ce te temi cel mai tare?
29.Care este primul tau iubit(a)?
30.Ce ati facut la prima intalnire?
31.Cum il cheama pe primul prieten
32. Daca ai face schimb de viata cu o vedete care ar fie vedeta si de ce?
33.Cum ti se pare baiatul perfect sau fata perfecta?
34.Da-mi id-ul tau
35.O parere despre mine
36.Vers/motto care te reprezinta
37.Cand te-ai simtit cel mai prost in viata ta?
38.Parintii: prieteni sau dusmani?
39.Un banc scurt
40.Mai stii sa te joci in natura sau ai fost absorbit de lumea calculatorului?
cam atat... fundita?

| Pelu_5683 a răspuns:

E o prostie asta cu oracolele happy parerea mea happy

| davidstefan a răspuns:

O intrebare draguta : ai lucruri in comun cu mine?
sfat :incearca sa aduci ceva nou intr-un oracol gen pune altceva la sfarsit in afara de amintiri sau din astea sau scoate intrebarile de genu:ce sapun foloesti? sau ce pasta de dinti folosesti?(astea le am dintr-un oracol de-al unei colege ) sau incearca sa faci un pop-up aia aici un tutorial: http://www.metacafe.com/watch/1173253/seven_flowers_awesome_pop_up/
http://www.metacafe.com/......ow_flower/

funda?

| andrutzik a răspuns:

Uite.colegi mei de cls puneau o rubrik: cat de bine ma cunosti? sau ce secret ascunzi ba chiar ai putea intra pe clopotel si copiezi teste de acolo funda?

| Bloo_9887 a răspuns:

Ai putea sa incepi asa "Foaie verde lamaita hai sa facem cunostinta".laughing
Si la intrebari:
1.Ce parere ai despre comunisti?
2.Ce ai face daca ai ramane intr-un supermarket singur?
3.Esti cine vrei tu sa fii?laughing
4.Ai cati ani vrei tu sa ai?laughing
5.Ce preferi intre facebook si hi5?
6.Cum ai descrie scoala perfecta?
7.Ce perle spuse de profesori iti mai amintesti?
8.Care e cea mai ciudata intamplare cu mine?
9.Mai tii minte cum ne-am cunoscut?
10. Poti sa ma descrii intr-un cantec?

Daca vrei mai multe, mai intreaba-ma.winking