| kiddddddu a întrebat:

Heiiii, vreau si eu un alint mai origianal daca se poate! puppy dog eyes plss! puppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bine e sa alegi alintul in functie de persoana, de obiceiurile ei, de caracter, de starile ei de moment... Fiecare dintre noi este special si trebuie alintat diferit, altfel nu are nici un farmec, si totul incepe sa para fals, de plastic...
Cauta un alint in sufletul tau! E acolo, numai inca nu l-ai gasit...

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Andi, Andu.

| mihaibr11 a răspuns:

Vasilelaughing

| Brandusha16 a răspuns:

Andritzu big grin

| kiddddddu explică:

Vreau ceva sa porneasca de la andrei. dar nu am nici cea mai vaga idee sad

| kiddddddu explică:

Astept raspunsuri. dau fundita. happy

| kiddddddu explică:

Original*.