| Meytci a întrebat:

Heiiiii cine ma ajuta? Cum imi confectionez singura acasa un costum de mos craciun si un costum de claaun? Dau fundita

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Ai nevoie de o masina de cusut, material, gablonturi, iei un model de pe internte si incepi sa il confectionezi

| vipande11 a răspuns:

Fato ai gresith categoria asa ca nu te astepta la raspunsuri pentru ca pe multi i dispera cand vad ca nu respectati categorile

| seen a răspuns:

Nu mai bine il ei dupa internet la vo 100 ron dar raspunsu tau ar fi cu modelu in fata cu ata in ac incepi si dai buleala vezi ce iese

Ps Fa mi si mie 1 rolling on the floor