| FațăZâmbitoare a întrebat:

Heiiiii TPU
Băi, am si eu o problemuță laughing Iubitul meu are prostul obicei să gârâie laughing stiu.e aiurea...nu e ceva iesit din comun, am tolerat asta, dar deja profita de asta, si gârâie si pe strada destul de des, deși i-am spus ca e de prost gust. Ma enervează cand face asta, si i-am spus ca deja ma deranjează, si tot nu tine cont si face ce vrea el... Ce pot să îi spun ca sa nu mai faca asta? Fundiță, băi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Mda cred ca noi taoate fetele ne confruntam cu asta au ei o placere nemarginita sa ne supere si mai ales cand vad ca acel lucru ne deranjeaza fac dinadins! Incearca sa ii spui mult mai ferm ca nu iti place daca nu functioneaza incearca sa garai si tu sa vada cat de neplacut este! Pupici

10 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Dragostea mea daca ai sti ce-s tainele adevaratei iubiri nu ai mai accepta astfel de lucruri.Trebuie sa te duci cu sufletul in iad o vreme pentru a putea iubi.Asculta sfatul meu acum ca sa revin la intrebare. Pune-l pe barbatul tau sa se curete sufleteste. Apoi roaga-l sa posteasca.Este clar ca a mancat prea multa carne si a facut abuz de lucruri ce contin euri, toxine, etc.Astfel el nu doar ca nu va mai ragai ci va evolua spiritual si va deveni o persoana frumoasa, sexy si puternica.Asta poti face si tu in cazul in care simti ca devi naspa.Roagate,mediteaza,mantuieste-te,tine post si fa-ti antrenamentul.Fizic si spiritual.

| Oana92 a răspuns (pentru Narfundo):

Si daca o sa tina post nu o sa mai ragaie? Pe asta de unde ai mai luat-o?

| Narfundo a răspuns (pentru Oana92):

Doamne oana cata inconstienta.Gandeste-te si tu de ce ragaie un om. Daca nu fac treaba putin scarboasa nu pricepi vad. Postesti nu mai ragai ce-i asa greu.Ragai pentru ca ai gaze, pentru ca esti constipat si nu te poti rahati. Daca postesti corpul se dezintoxica si astfel organismul nu mai are probleme.Slabesti,iti poti face nevoile si da domnisoara oana.NU MAI RAGAI!

| Oana92 a răspuns (pentru Narfundo):

laughinge cea mai mare idiotenie ce am auzit-o! Orice om normal ragaie. Incearca sa bei apa minerala si o sa vezi laughing Aaaa..si postul nu slabeste, e dovedit!

Asta nu inseamna ca postul nu are efecte benefice, are multe, dar nu ce spui tu aici!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca e un nesimtit needucat si da i papucii.

| grab a răspuns:

Cand mai ragaie ii zici "adio cur, ma cac pe gura" sau "la multi ani" sau pur si simplu te opresti in loc si stai si stai si stai... sa plece singur! De obicei porcii sunt animale solitare! happy

Bafta!

| ceaiuldetei a răspuns:

Începe prin a nu îi mai... da (știi tu ce). Iar dacă tot așa continuă, uimește-l cu asta: că vrei pe altul, care să fie bărbat, nu porc, pentru că dacă vrei porc, te duci și te angajezi la o fermă și stai opt ore pe zi între ei.

Dacă manierele frumoase nu funcționează, trebuie aplicate cele dure. Dacă nu iei atitudine, ăla se va dezvolta și își va permite din ce în ce mai multe. Mult succes.

| BlakeLively a răspuns:

Apuca-te si tu sa faci la fel. Probabil ca el nu isi da seama cat de rusinos este,si ca te poti face de rusine, mai ales cand este cu tine.
Sau, daca nu functioneaza, glumeste tot timpul pe aceasta tema. Gasesti tu ceva, sa-i faci capul calendar.

| anastasia9 a răspuns:

Mda..pai majoritatea asa fac..indiferent unde se afla...dar nu se zice,, garaie,, ci,, ragaie,, ..lasa-l pe el inainte sa mearga singur sau nu ii mai da importanta cand face lucrul acesta

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pai eu nu cred ca e o problema, dar nu sa intreaca limita. Daca l-ai rugat pana acum si nu a ascultat atunci nu stiu ce sa iti zic, scuze, dar continua sa-l rogi. Spune-i ca ti-ar placea si mai mult de el decat acum daca nu ar mai ragai mereu big grin