| madalina_4528 a întrebat:

Hejhappy cum sa ii arat ca il plac cu adevarat, vreau sa ii arat intr'un fel in care sa creda ceva de bine despre mine nu ceva rau ca sunt (curva sau de genu)cum ia's putea da de inteles sad

3 răspunsuri:
| Boschovitz a răspuns:

Daca te crede curva sau ceva de genu nu sta dupa el fato nu te merita e mare lumea poti gasi pe cineva care te place si te vede asa cum esti! dar daca nici tu nu sti asteapta poate o sa realizeze singurel! Mult noroc!

| Onwerside a răspuns:

Compoarta-te pe cat mai frumos posibil cu el si isi v-a da seama.

| eduardinoedy a răspuns:

Plimba-te des cu el si spune-i ca te simti foarte bine in compania lui si ca ai vrea sa fii cu el