| madalina_4528 a întrebat:

Hej happy cum sa ii arat ca il plac ft mult? dar asa sa par a fata cuminte (sunt) nu a,, curva" sau sa creada ceva gresit despre minesad

4 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Pai sa-i arati ca-l placi...Deci il poti saruta... dupa aia sa ii arati ca esti o data cuminte,ii zici ca numai la el te gandesti, ca el e totl pentru tine, noh sper ca ai prins ideea.+ ca poti sa-i zici cum esti uh
Bafta!happy

| eduardinoedy a răspuns:

Vorbeste mai des cu el si spune-i ca te simti foarte bine in prezenta lui si ca ai vrea sa fii cu el

| cineva1 a răspuns:

Eu spun sa nu incerci sa te dai altfel de cum esti...fii naturala. poarta-te normal si da-i de inteles, privestel in ochi cateva secunde, baga-te in vorba cu el.nici cu exagerari de genu' te iubesc, esti tot pentru mine.

| Dina777 a răspuns:

Sal saluti! sa intri in contact cu el!