| FrisstyROYAL a întrebat:

Helau helau, eu sunt Zmenta si astazi m-am gandit sa fac o promovare la apahappy. Salut, sunt in clasa a 7 - a si am 14 ani.Astazi la o ora neimportanta cu o colega in banca, eu nefacand nimic ( de obicei nu scriu la ora aia niciodata ). Ea tot ma intreba, ce fac, de ce mu scriu si chestii d-astea. Isi lua suvite din par si le mesteca in gura, se juca cu parul, in a 6 a si mi-a amintit cum m-a facut de ras profu' de sport ca nu stiam a face un exercitiu. Ce inseamna asta, ma place sau poate fi un obicei de-al ei? Argumentati raspunsul. Salut!

Răspuns Câştigător
| ELlYUtZa a răspuns:

Din caate ai zis tu s-ar putea sa te placa. Dar poate ma insel eu si gesturile pe care le-ai prezentat tu le face mai tot timpul'. Scuze ca iti zic dar a-r trebuii sa fii direct cu, ea si sa o intrebi cu usoru' daca ii esti simpatic, daca ii esti drag etc. si sa dezvolti subiectul. Daca si tie iti place de ea a-i putea face tu primul' pas si sa-i spui in fata ca o placi, ca poate isi face curaju' sa zica.
BAFTA!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o pe ea daca te place sau nu, cand face aceste gesturi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil ca si ea se plictiseste la ore, la fel ca si tine, de aceea comenteaza sau isi linge parul.