| georgeak a întrebat:

Hello all...as avea si eu nevoie de un sfat intr'o problema.
Ma gandeam sa ii pregatesc prietenei mele un "mic dejun la pat" si nu prea stiu cam ce anume sa ii prepar sau din ce ar trebui constituit acest breakfast.

Thanks anticipat si funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| sonia_6457 a răspuns:

Pai fetelor le plac florile asa ca aseaza un trandafir rosu langa 2 felii de paine prajita taiate in forma de inimioara smug. Cu dulceata de trandafiri daca ii place e delicioasa :X cu putin unt si un pahar cu suc natural viu colorat :X mic dejun perfect dupa mine :X.A si apropo gestu conteaza tongue smug tongue sper ca ti-am dat niste idei thinking

1 răspuns:
| harciog a răspuns:

N-o mai invata dreaku aiurea sa nu cumva sa caute asta de fiecare data,ce mama naibii, doar nu este gravida in ultima luna de sarcina, doamne fereste.Mai bine stai in pat,fii barbat si explica-i;-Vezi ca ouale sint in frigider, uleiul in debara, piinea tot p'acolo si nu mai lipsesti decit tu sa le faci.Sa vezi ce doamna ca lumea iti faci.