| Belinea88 a întrebat:

Hello.Am avut o relatie de 3 saptamani(eu 23 el 24 de ani), totul a fost in regula, chiar pot sa spun ca era ca si in vise.din pacate mi-a dat papucii pentru o asa numita "fosta" cu care nu a fost impreuna ci a intretinut numai relatii sexuale.el ar fi vrut mai mult dar fata nu era pregatita pentru relatie. Acuma fata vazand ca are prietena(pe mine) s-a dat la el, ca il vrea inapoi, ca nu vrea sa-l piarda.si in final tipul mi-a dat papucii si vrea sa inceapa o relatie cu sus numita.Nu stiu cum vi se pare reactia fetei ( e normal ca si-a dat seama ca are nevoie de el si e posibil sa nu mai aiba sansa, dupa ce a vazut ca el ii fericit cu alta). Tipul mi-a raspuns in felul urmator:mintea lui zice sa ramana cu mine, iar inima spune ca pe ea o doreste (si din cate am vazut o iubeste) Am motiv sa fiu suparata? pentru ca el zicea ca nu, pentru ca numai de 3 sapt eram impreuna.totusi in prima saptamana el zicea ca vrea sa avem o relatie de lunga durata, ii place sa fiu in preajma lui etc Si ca ii convins ca decizia lui e o prostie, dar asta doreste.I-am raspuns ca si daca se razgandeste ca mai bine ar fi ramas cu mine, nu mai am ce sa discut cu el in continuare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suparata pe el? da, dar tu nu trebuie sa te amarasti, sunt doar 3 saptamani in care ati incercat sa va cunoasteti unul pe altul, cred eu, si nimic mai mult. Ce te faci daca dupa 3 saptamani vine inapoi la tine?

| Belinea88 explică (pentru anonim_4396):

Nu l-as mai primi inapoi.sincer.Daca a decis ca nu ma vrea, nici eu nu-l mai vreau.Mi se pare aberant sa tot fugi de la una la alta.mai ales ca nu mai e copil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Belinea88):

Este genul de barbat "comis voiajor", pe viitor are sa-i dauneze rau acest comportament, ai un pupic de la mine pentru caracterul care il ai kiss

| Belinea88 explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Belinea88):

thumbs up kiss

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiatul ala vrea sex nu iubire, cum aia i ofera acuma a fugit la ea, lasa-l ca nu te merita

| Dariusuu a răspuns:

E decizia lui.

Dacă el o vrea pe fosta cu ea să rămână.

Priveşte şi partea bună a lucrurilor, ai şansa să-ţi găseşti jumătatea din nou.

| Alcyon a răspuns:

3 saptamani e-n nimica toata. Lasa-l in pace daca nu te vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce voiai sa zica in prima saptamana, ca esti urata si ca sta cu tine in speranta ca veti face sex? A zis si omul ce credea ca vrei sa auzi.

Pe cine intereseaza daca vei ramane suparata sau nu? Eu zic sa iti vezi de viata ta, supararea te va afecta doar pe tine.

| Demonull a răspuns:

Din nou.
o prostie relatiile

| Delmoniko a răspuns:

Dar penisul lui ce zice? Astea sunt texte. E vorba numai si numai de sex aici.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Si unde e intrebarea? nu e "draga jurnal" aici. e site de intrebari