| bluesky a întrebat:

Hello. Am avut un accident, inainte de asta aveam pretendenti dar acum nu mai am. Nu sunt eu Miss dar nici urata nu sunt si sunt fete mai urate ca mine si au pretendeti. Vrea sa mentionez ca nu m-am schimbat deloc, sunt exact ca si inainte, nu am cicatricii, nu sunt handicapata, am si slabit ca inainte eram mai plina... deci sunt ca si inainte. Sa fie oare din cauza accidentului ca nu ma mai vrea nimeni (ca iubita)? Mersi si rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| ThePinkPanther a răspuns:

Si eu am avut un accident urat cand aveam aproape 10 ani, acum 4 aproape 5 ani. mi-am rupt colul femural si am mers in carje si in carucior cat m-am recuperat dupa care un an mai tarziu m-am operat din nou pentru a'mi scoate suruburile puse cu un an inainte si a trebuit sa merg iar cu carjele si caruciorul. nici eu nu m-am schimbat dupa accident si totusi mi'au ramas,, pretendentii". poate tu nu te simti schimbata insa ceilalti te vad schimbata. intreaba'ti prietenele daca li se pare ceva ciudat la tine. ele vor fi sincere cu tine. noi nu prea avem cum sa te ajutam aici

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu e din cauza accidentului ci din cauza ta! Tu te-ai schimbat, tu te-ai maturizat in urma socului primit! Poate e mai bine asa, poate ai invatat cat de pretioasa este viata, ca nu trebuie sa ne batem joc de ea.Cand o sa mai treaca din starea de neadaptare, cand vei fi mai deschisa, vei avea mii de pretendenti!

| bluesky explică:

@adiadr, daca ziceam ca sunt frumoasa ziceati ca ma laud si de asta am zis ca nu sunt miss, ei bine sunt destul de frumoasa.

si @kronstadt, nu sunt proasta, ce parte din ''sunt exact ca inainte'' nu intelegi?(si fizic si psihic)

| pwp a răspuns:

Ce accident?

Răspuns utilizator avertizat
| LeMotán a răspuns:

Vad ca e mai veche intrebarea, dar totusi am un sfat.
Tinand cont ca fizic nu te-ai schimbat, singura problema e la nivel psihologic. Probabil ti-ai pierdut increderea in tine, nu mai esti aceeasi ca inainte. Cu totii trecem prin perioade mai grele si chiar daca ele se manifesta la nivel psihologic, se reflecta si in relatiile cu cei din jur. Incearca sa ai o atitudine pozitiva si vei vedea ca lucrurile isi vor reveni la normal. happy Mult succes!

| Loryyyyyyyy a răspuns:

Probabil ca da mai asteapta si trebuie sa apara cineva...