| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am doar o micuta si inofensiva intrebare laughing In ziua de azi credeti ca e o raritate sa gasesti un baiat care nu vorbeste urat,nu fumeaza,nu isi bate joc de fete, stie sa se poarte cu o fata, nu te ignora cat de mult l-ai capiat laughing

32 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu e o raritate.Dar majoritatea fetelor nu asta cauta...Le atrag baietii fumatori, consumatori de alcool si injurii...etc.In momentul cand vor vrea un baiat normal, il vor gasi.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, sunt destul de rari acesti baieti, dar exista.
E foarte important sa stii si unde sa ii cauti.
Degeaba te uiti dupa tipi cu cercei bagati te miri pe unde, populari si cu chip de fat-frumos.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Poate e o raritate dar sa fim seriosi, nu toate fetele apreciaza asta la un baiat. Ai in jurul tau astfel de baieti dar nu ii vezi pentru ca pe tine te atrage cealalta categorie: care iti da sperante apoi te ignora.
Nu te poti astepta ca un baiat sa nu vorbeasca deloc urat, poate ii mai scapa vreuna, nu trebuie sa te dai 2 metri in spate pentru asta.
Peste partea cu fumatul cred ca poti sa treci usor. E alegerea lui, nu cred ca ar trebui sa ii interzici sa fumeze pentru ca daca tii la el il accepti cu bune si cu rele. Chiar daca e spre binele lui sa nu fumeze, nu cred ca se va lasa doar pentru tine.

| MissMadness a răspuns:

Pai eu am norocul sa am un iubit ca acesta :X
Intr-adevar sunt putin baieti de acest fel, dar totusi sunt :O

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru MissMadness):

Descrierea aia zici cai facuta special pentru mine happy

| SwQy a răspuns (pentru MissMadness):

Lauda-te laughing Sti ca nu exista om fara defect

| NnDWtf a răspuns (pentru MissMadness):

Pe cat dai la pariu ca, cu prima ocazie te va insela? Baietii aparent "cuminti" tac si fac.

| MissMadness a răspuns (pentru NnDWtf):

Eu una am incredere deplina in elwinking

| NnDWtf a răspuns (pentru MissMadness):

Probabil si altele au.

| MissMadness a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

:*

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru MissMadness):

:X

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pretuiti voi fetele asa ceva la un baiat? Si ce pretuiti cel mai mult? Te rog, spune-mi, poate ma mai incurajezi si pe mine.happy

| NnDWtf a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dupa numele tau, esti religios. Daca nu-ti gasesti prietena, calea ta e sa devii calugar.

| gingergirl1 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Normal ca da! laughing cel putin eu
si cum spune si nndwtf cred ca esti mai religios! nu iti face griji, si baiatul acesta pe care l-am cunoscut e fiu de pasor, poate de aceea se poarta asa! thinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru gingergirl1):

Eu nu sunt fiu de pastor,nu sunt baptist,nu sunt penticostal...laughing
Exista si baieti care sunt asa, adica nu fumeaza, nu beau, nu injura, pentru ca stiu ca nu e bine.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru NnDWtf):

Incurajator.Iti multumesc.laughing
Imi gasesc eu, nu sunt eu atat de fraier pe cat par, crede-ma.

| neutrino a răspuns:

Ceea ce spui tu este un caz particular. In ziua de azi este greu sa gasesti, in general, o persoana care sa aiba calitatile mentionate de tine. Nici noi nu suntem mai breji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba cred ca ai destui baieti in jurul tau care sunt asa. Problema e ca voi vreti sa aiba toate calitatile pe care le-ai insirat tu si il mai vreti si frumos, popular, amuzant si in nici un caz sarac...

| gingergirl1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai este si foarte simpatic, popular, amuzant si nici "sarac" nu pot sa zic ca e! E un om normal!

| NnDWtf a răspuns:

Aolo mama, da' tu de unde ai venit? De pe taramul inorogilor? Si ce te-a adus? Un curcubeu? Visati in continuare la printi calare pe calutii cu arcuri din parc.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu. plus ca parerea mea dupa o oarecare observatie e ca fetele prefera baietii,, rai,, sa zic asa.happy

| VampireBlood a răspuns:

Da, e o raritate.Dar mai sunt şi băieţi din aceştia.

| Miky1 a răspuns:

Probabil nu e copt..cum nu esti nici tu

| UngUrU777 a răspuns:

Aha deja ai vise laughing, Da si Nu! Sunt baieti care nu fumeaza respecta fetele are grija de ele dar injura sau invers! Nu sunt barbati oerfecti si nah ca nici voi nu sunteti!

| GigiMenta a răspuns:

Pana acum am citit numai intrebari de genul "Ce va atrage la un barbat aspectul, banii sau ce are mai puternic?" Nici nu stiu ce ar trebui sa iti raspund adica stiu dar nu merita. Bine bine uite cum sta treaba, baieti asa cum ai descries tu sunt destui doar ca unii nu vor relatii sau altii se dau batuti din cauza cocalarilor si a baietilor "rai" cu bani etc etc "mari printi" da exact, baieti carora va place voua fetelor. De ce? Nimeni nu poate explica acest fenomen ciudat sau poate ca este de vina capacitatea femeilor de a distinge placutul de dezgustator fara rautate o spun pentru ca sunt fete cu "capul pe umeri". Mult noroc

| Thextruexme a răspuns:

Cunosc o persoana care este asa, poate chiar mai mult si nu e calugar sau ceva de genul..Deci banuiesc daca exista unu poate mai sunt si altii.

| maychanges a răspuns:

Da.in vise ca eu nu i-am vazut

| NikoMiha a răspuns:

Din cate am observat eu cred ca e greu sa gasesti un baiat asa, dar poate sa se schimbe cu timpul daca are un motiv

| VioViorel1799 a răspuns:

Da.Pe mine...

| miauumiauuu a răspuns:

Prietenul meu este asa :d e genial. presupun ca da, sunt rari ..deoarece e primul baiat de genul asta cu care sunt si am si cea mai lunga relatie cu el

| DdyM13 a răspuns:

Este o raritate, dar nu este imposibil happy