| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Hello...am mai pus eu intrebarea asta da nu stiu daca am explicat foarte bine.deci imi puteti spune daca faci sex anal ma refer la anal nu la cel normal trebuie sa iei anticonceptionale?

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Nu trebuie sa-ti iei anticonceptionale, dar partenerul tau ar trebui sa-si ia prezervativ, si sa il schimbe daca vrea dupa in alte "gauri" ( scuze de exprimare) deoarece in anus sunt foarte multe bacterii, iar el trebuie sa folosesca prezervativul sa nu faca o infectie, si dupa asta sa-l schimbe daca vrea sa continue in alte locuri, ca sa nu te infectezi tu happy... Sper ca te-am ajutatwinking

9 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Din moment ce pentru a face copii contactul sexual e "necesar" intr-o. directie.iar tu vorbesti de cealalta."directie". cum naiba sa ramai insarcinata? laughing)

nu.nu ai nevoie de anticonceptionale. poate de ceva pentru cap insa.da?

| EdwLo a răspuns:

Adica ai mare grija, ca el sa schimbe prezervativul daca vrea sa o bage in vagin. Nu cred ca vrei sa scoata din cur, plina de sti tu ce, si s-o bage in vagin. happy

Si prezervativul e f. important, ca sa nu faca el diferite boli. + ca ajuta la o alunecare mai buna.

Succes.

| Tiffanny a răspuns:

Nu.
happy
O funditSa primesc si eu?happy

| Shugareala a răspuns:

Nu... nu are nici o legatura, de la sexul anal nu poti ramane insarcinata happy

| Maria_7245 a răspuns:

Poi atata timp cat folositi prezervativ nu

| andreea_1866 a răspuns:

Nu,nu poti ramane insarcinata happy

| Cory_1336 a răspuns:

Nu.doamne fereste ce prostie!

| K3TtX a răspuns:

Fata esti obedata de asta? nu trebuie ce nu pricepi

| pinkpantera a răspuns:

Buna.nu nu trebuie sa iei deoarece sperma ajunge in rect apoi in colon iar la eliminarea materiei fecale este eliminata si sperma. funda?