| Babydoll_4700 a întrebat:

Hello! Am participat azi la o conversatie a unor colege si m-a surprins atitudinea uneia dintre ele: iubitul ei (cu care e de vreo doi ani) se uita insistent la alte fete pe strada, chiar daca este cu ea de mana. Si este foarte oripilata de acest lucru. Ok, dar chiar atat de greu este sa ii spui ca te deranjeaza atitudinea lui? Si ce e frumos, si lu Dumnezeu ii place! laughing Voi ce parere aveti despre asta (atitudinea lui sau a ei)?

Răspuns Câştigător
| dOody a răspuns:

Ceea ce face el mi se pare foarte urat, mai ales ca o tine da mana pe iubita lui, iar atitudinea ei, intr-o oarecare masura o inteleg si poate ca ii e frica sa nu il piarda spunandu`i ce o deranjeaza.

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ca ea este proasta si el este cam curvarlaughing

| R_8074 a răspuns:

Si ce ti se pare atat de nostim? Ar trebui sa.i **** una pe strada sa rada de el alea la care se uita, ca e nesimtit si porc pe langa asta, chiar sa fii cu prietena si sa faci chestii d.astea si sa te uiti insistent, tie ti.ar place? eu nu cred

| alexutza003 a răspuns:

Ea ar trebui sa ii spuna ca o deranjeaza atitudinea lui iar el ar trebui sa aiba macar putin bun simt si sa nu se uite la altele macar atunci cand e cu ea pentru ca o face si pe ea sa se simta prost oricum ar trebui sa fi proasta sa crezi ca persoana care este cu tine nu se mai uita pe strada si la altele dar asta nu inseamna nimica pentru ca doar se uita nu face nimic mai mult

| alenxandraantonius a răspuns:

Nici dupa casatorie nu ii poti impune unui om sa nu se uite dupa altelewinking
Si ea nu stiu. nu poate sa ii impuna ceva. poate` i'a da avant prietenu`so / Nustiu ce sa zic da. neah e ceva normalwinking Nu poate sa se uite numa la ea.

| Babydoll_4700 explică:

Lui*