| Just a kid a întrebat:

Hello.am reusit sa vb cu pr.sia cerut scuze si a zis ca dormea. oricum azi o fost o zi mai grea si ne-am certat mai tot timpul. a ramas ca o sa vbm diseara ca acum are treaba.nu stiu ce sa fac.nu stiu ce sa ii zic.pe de o parte as vrea sa ii zic ca pentru cm a vbt ne despartim(ieri i-am zis ca daca mai vb aiurea nu mai are ce vb cu mine s mi-a promis ca o sa icnerce sa se schimbe. da degeaba)da pe de o parte nash vrea sa il pierd. poate a vut o zi naspa. voi ce ziceti? ce sa fac? ce sa ii zic? cat mai multe sfaturi va rog:-s. s km sa ma port d acum cu el ca sa il fac sa se schimbe s sa inteleaga ca ma deranjeaza.sau ce sa fac ca sa se enerveze si elthinking eventual cititi primele mele intrebari daca nu stiti despre ce e vb.mc

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Uite...
Stiu ca nu e aici locul, dar eu am citit intrebarile tale. Am observat un lucru big grinai vina NUMAI pe PRIETENUL TAU.
Sincer acum, cat crezi ca o sa tina asa? Poate are treaba, teme, munca, eu stiu.
Decat sa-l stresezi, si sa-ti dea papucii DEFINITIV, ca nu o sa mai tina cu "Ne despartim.","Ne impacam".

Sincer, ii ceri prea mult, mai lasa de la tine. O sa te sune cand o sa vrea, chiar are rost sa te injosesti? Arati ca o disperata, ca nu te suna, nu da mesaje.
Altceva.de ce ii dai mereu papucii? Crezi ca`l sperii? Acum pe bune, daca`l stresezi, va fi bucuros ca ii dai happy. In loc sa-l lasi sa te caute, il cauti tu ca nebuna.

Inainte, eu si prietenul meu vorbeam non`stop.Acum ne-am racit, vreau sa fim ca inainte.am incercat. Dar nu a iesit. Am lasat cum este pentru ca nu vreau sa-l pierd, 3 ore...nu e mult, la mine are treaba si mai mult, dar ma cauta cand o termina. Si`mi si zice ce treaba are happy.

Incearca sa NU`L MAI OMORI.

[ti-am mai spus asta si in alta intrebarehee hee]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas socat... ce clasa esti domnisoara? "sia cerut scuze" "ne-am certat" sunt doar 2 din sutele de greseli gramaticale pe care le-am observat in acest text scris de tine. Nu imi vine sa cred ca un tanar care isi pune probleme despre dragoste, intra-relationare cu alte persoane, gelozie nu poate sa scrie corect si normal gramatical. Sunt greseli pe care un copil de clasa a 3-a nu ar trebui sa le faca. Din asta nu pot decat sa concluzionez ca esti undeva la clasa a 2-a, ceea ce este din nou grav pentru ca un copil de 8 anisori nu ar trebui sa aiba astfel de probleme, nu ar trebui sa se desparta de nimeni, nu ar trebui sa "piarda" o alta persoana.

Doresti sfaturi?
PUNE MANA PE CARTE, CITESTE, INVATA SI ASTFEL VEI AJUNGE CINEVAwinking

| alexya09 a răspuns:

Spune-i ce vrea inima ta da sa nu uiti ca trebuie sa risti si o persoana isi da seama cat il iubeste cand o pierde