| Avril01 a întrebat:

Hellohappy. Am si eu o intrebare mai ciudata sa zic asa.thinking Peste cateva zile fac 17 ani, sunt virgina happy..pff,sunt cu un tip mai mare ca mine de 5 luni.a inceput dintr-o prostie dar am ajuns sa tinem mult unul la altu..ma rog..chestia e ca nu am vrut sa-mi incep viata sexuala cu el pentru ca nu eram hotarata..insa in fiecare seara, dezbracati..ne jucam, unul peste altul, adica ma "frecam" de penisul lui, bla bla laughing) intelegeti voi. Intrebarea e. daca voi mai continua asa si daca si-ar da drumul e vreo sansa sa raman insarcinata cu toate ca sunt virgina?thinking Fundita happy si fara mistouri. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| GeosBIOS a răspuns:

Nu ca ma incearca vreo curiozitate, dar nu stiu in ce context va 'frecati' voi 'porumbeilor', astfel incat sa-ti faci probleme ca vei ramane sau nu insarcinata. Daca-si da drumul in apropierea 'cireselei' tale, chiar daca nu a 'desfundat-o', inca este foarte posibil sa ramai insarcinata.

Sincer vorbind, din ce spui tu, intre voi nu prea pare a fi mare iubire, cat dorinta de a va implini anumite necesitati insa nu sunteti foarte hotarati si mai aveti inca temeri in privinta aceasta. Si e bine ca le aveti, ca fum fara foc nu iese, iar uneori e bine sa-ti asculti vocea interioara.

| 0nlyMe a răspuns (pentru GeosBIOS):

Cel mai bun raspuns. Pacat ca nu l-am citit inainte sa-mi tocesc tastatura fara rost. Bv

15 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Recunoaste ca-ti place P*** ca altfel nu te frecai de ea. Vrei s-o ti-o tragi dar iti e frica de ceva.big grin

| UbexFlo a răspuns:

Poti ramane oricum, viriginitatea nu are treaba cu asta si bravo tie ca rezisti sa nu faci mult, respect din partea mea si pentru tine, si pentru el ca nu te grabeste.

| 5a a răspuns:

Nu conteaza ca esti virgina odata ce te-ai culcat cu el ai sanse sa ramai insarcinata, nu te apuca de prostii, si daca incepi ia si folositi prezervativ sau poate vrei sa ramai cu burta la gura la 17 ani, tu iti dai seama ca viata ta este ruinata dupa aia, daca el te lasa, tu tanara la o varsta frageda ce ai sa faci cu un copil in brate? Inteleg ca va iubiti si ca dragostea nu are limite dar ia si cumpara un prezervativ ceva mai scump care sa nu se rupa cu una cu doua si atunci poti sa-i dai bataie happy ciao

| Avril01 explică (pentru 5a):

RussiaPower : nu m`am culcat q el straight face. Deci erau pur si simplu niste joculete in care ne atingeam, bla bla pana isi dadea el drumu`.dar nu in mine.

| Avril01 explică (pentru Avril01):

OnlyMe tongueai pur si simpluu nu am fost eu hotarata..nu am vrut sa grabesc lucrurile.

| 5a a răspuns (pentru Avril01):

Bine acum am inteles la ce te-ai referit, dar in caz ca faceti dragoste sa folositi neaparat prezervativ ( in cazul in care nu doriti copii ) ca daca faceti fara prezervativ si tu ramai insarcinata si iei pipule anticonceptionale atunci tu omori copilul, cand o sa fi pe ciclu atunci o sa iasa si copilul pe cale naturala, deci pur si simplu il elimini, ai sa vezi un cheag mare de sange! Si eu cred ca e mult mai bine sa folositi plastic decat sa se formeze o viata in tine si apoi sa-l omori, celulele din sperma mor da-le in colo dar macar sti ca nu se formeaza o viata de om!

| Avril01 explică (pentru 5a):

Pff laughing) copil mai imi trebuie mie acum oh go on, doamnee ferestee! Ms :*

| 0nlyMe a răspuns:

Da, sunt sanse. Dar de ce nu luati prezervative sa treceti la actiune?

| PTMLucian a răspuns:

Daca nu te penetreaza nu sunt sanse sa ramai insarcinata

| 0nlyMe a răspuns (pentru PTMLucian):

Cine te-a pacalit?

| PTMLucian a răspuns (pentru 0nlyMe):

E ultima oara cand raspund la categoria asta, pentru ca sunteti prea ratati.

| 0nlyMe a răspuns (pentru PTMLucian):

Care e ratatul aici? "PTMLucian a răspuns:
Daca nu te penetreaza nu sunt sanse sa ramai insarcinata". Mai documenteaza-te si tu putin inainte sa mai zici cuiva asta. laughing

| TheLexAmphetamine a răspuns:

Nu se poate sa ramai insarcinata, stai chill.oh go on

| 0nlyMe a răspuns (pentru TheLexAmphetamine):

Avril01 a zis: "ne jucam, unul peste altul, adica ma "frecam" de penisul lui, bla bla". Sunt sanse sa ramana insarcinata chiar si FARA penetrare! Nu mai incurajati sa faca chestii pe care se poate sa le regrete mai tarziu!