| Sol27 a întrebat:

Hello:*

as vrea sa intru in vorba cu fostul meu prieten cum pot sa i atrag atentia pe messenger astfel incat sa intre pe mine ca sa vorbim?

raspuns urgentsad

please:*!

7 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Intra pe invisible si apoi online de mai multe ori consecutivlaughing. O sa i se pare enervant si o sa iti zica sa incetezi, iar tu iti ceri scuze.Asa am facut eu cu fostul meu, niciunul nu avea tupeu sa vorbim pe mess, pana am facut chestia asta, neam si impacatlaughing. Bafta:*

| KiddSimo a răspuns:

Ai putea sa-i ceri un nr de telefon de`al unui prieten comun.

sau ii spui ca l`ai vazut undeva...(chiar daca nu e asa).big grin

apoi ii zici..."aaa cred ca te-am confundat"rolling on the floor))))))

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Stiu si eu punestsi un status ca sa il faci curios de exemplu eu cand aveam un status gen happyy love struck el ma intreba mereu de che happy! dar am niste intrebaru legate de intrebarea ta laughing te`ai despartit de el demul el acum e combinat cu altcineva? da-mi id tau ma pricep destul de bineeewinking

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Da daca intra asa de o mie de ori o sa-l enerveze pe saraku baiat.straight face

| Dominicc a răspuns:

Pui un status.
Sa zicem ca il cheama "alin"

Pui frumos la status cand e online si el ceva gen:

" Stii Alin... mi-au placut momentele alea. hmm?!"
"Mi-au placut clipele alea frumoase de le-am avut atunci. Alin stie"
Se va simti interesat si va reactiona. De aici. tu stii

| Uca_1100 a răspuns:

Pur si simplu, intra pe el si intreaba-l ce face. El poate nu a intrat pe tine ca a vazut ca nici tu nu ai intrat pe el si poate a crezut ca nu-ti mai pasa. Pune-i cateva intrebari pe mes: ce mai face, cum o mai duce, daca si-a gasit pe cineva iar dupa asteapta daca continua si el cu cateva intrebari pentru tine si lasa-l dupa numai pe el sa vorbeasca pentru cateva minute ca sa vezi ca si el vrea sa vorbeasca cu tine.

Bafta!

| Rosemarie a răspuns:

Eu de obicei pun la status "te iubesccc. "initiala unei prietene".", iar fostul evident ma intreaba ce e cu status`u. sau pentru cine e. Se simte amenintat la mine a mers de fiecare data. Incearca:*. Si dupa ii spun stai linistit era pentru "x"...batting eyelashes