| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
As vrea sa stiu si eu ce inseamna cand visezi pe baiatu care il iubesti (sau ma rog il iubeai?:-J)

PS : el acum stie cal il plac. si am avut o discutie mai demult si nu prea mai vorbim asa mult...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Of,draga mea!
Inseamna ca mintea ta e preocupata incontinuu de el, de persoana lui si subconstientul tau a preluat toata framantarea ta.
Visele sunt filmul gandurilor noastre, in subconstient.Cred ca il iubesti mult,probabil ti-e nelipsit din minte...
Nu-i usor,doare!
Incearca sa faci lucruri care iti plac cu adevarat,incearca sa-ti umpli mintea cu ganduri vesele,iesi cu prietenele, orice, numai sa nu-ti mai alunece gandul mereu la el!
Sa ai grija de tine!

1 răspuns:
| LaadyH a răspuns:

Inseamna ca e gandesti prea mult la el si incepi sa-l visezi deja. ocupa-ti timpul cu altceva si nu te mai gandi, si o sa vezi ca nu o sa-l mai visezi.happy