| anonim_4396 a întrebat:

Hello, asta e o intrebare mai mult pentru fete. Atunci cand spuneti unui baiat ca este totul pentru voi, ca il iubiti, si ca era prea frumos sa fiti impreuna[adica vreti sa fiti din nou impreuna, unde cel care a gresit ati fost voi], iar urmatoarea zi cand acesta vine la voi sa va impacati voi ii spuneti ca vreti sa fiti singure pentru o perioada de timp chiar daca il iubiti... Ce inseamna? Cine doreste sa ma ajute, il rog sa isi lase id-ul aici sa vorbim pe mess :d

2 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu am nevoie neaparat de mess... doar ce inseamna "gesturile" astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...daca vrei neaparat sa vorbesti pe mess... innocent. dream28