| rosario28 a întrebat:

Hello! Ce as putea sa i cumpar prietenului meu de Craciun? love struck va rog, o idee!big grin Multumeesc :*!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O craciunita.winking
Fa-i un pazal din poza ta/voastra intr-o ipostaza mai senzuala/intima. Sigur ii va placea sa se joace cu pazalul respectiv. smug Poti sa-i iei si parfumul lui preferat, o carte buna, un CD cu muzica, care ii place, s. a. m. d. Dar o cina romantica si o noapte de dragoste (daca esti majora) vor fi cele mai bune cadouri pentru el, te asigur. Bafta in alegerea cadourilor! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@rosario28, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| anuska a răspuns:

Un costum de mos craciuntonguetonguetongue

| bianca_1157 a răspuns:

O bratara de argint, un lant de argint, ceva personalizat :cana, perna, tricou, sau avand in vedere ca de Craciun sunt oferte peste tot, un tel mobil happy

| rosario28 explică:

Hmm chiar numa pricep la cadouri pentru baieti. dar avand in vedere ca e prietenul meu ar trebui sa i iau ceva frumos.si chiar nu am idee!

| rosario28 explică:

NOname, craciunita sunt eubatting eyelashes)pai sa stii ca chiar m-ai inspirat.mersibig grin funda!big grin:*