| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce fel de chilotii prefera baieti la fete si ce culoare (in afara de rosu si negru )?

10 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Oare să fie o regulă şi în această privinţă? (Mie îmi sunt apreciaţi şi cei de culoarea şampaniei, dar şi cei multicolori, eventual cu multe dunguliţe, floricele, animăluţe...)

| Prezidentul a răspuns:

Cu dantela, tanga, culoarea roz

| corbulalbrosu a răspuns:

Http://ro.bfashion.com/lenjerie-intima/chiloti-boxeri http://www.depozituldelenjerie.ro/......43-p0.html Culoarea si forma/tipul chiloteilor prea putin conteaza din moment ce sunt foarte repede indepartati.:D

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Alege ce-ti place si cu asta basta! O sa vezi tu in timp daca-i place ceva sau nu, sau o sa vada si el pentru ca tu esti unica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maro, cu manecute.

| Xpressurself a răspuns:

Baietii prefera fara, tu trebuie sa te simti bine cu chiloteii tai. vezi ce iti place tie. sa te simti sexi si frumoasa, confortabila.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Fara chiloti!

| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Imprimeu de leopard, tanga sau boxeri

| Bobyarbbb a răspuns:

Roz tanga