| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Cum imi dau seama ca el tine cu adevarat la mine? Sunt cu un tip... Sau cel putin asa cred; ne comportam ca si cum am fi, desi nu m-a intrebat daca as vrea sa fiu prtna lui, dar dupa cate s-au intamplat si se intampla, e ca si cum am fi impreuna...Insa oficial, nu.Deci,nu prea stiu ce sa cred, ma place pentru ceea ce sunt? Niciodata nu mi-a spus daca simte ceva pentru. mine sau ca apreciaza ceva si alte motive.Totul a inceput dupa cateva sticle de gin, dupa care s-a continuat si cand eram amandoi treji; eu nu sunt genul care sa stea in limba dupa cineva, dar de el, chiar imi pasa.Cat despre vocabularul nostru, e rece si ironic, asa cum a fost si inainte.
Nu as vrea sa-i dau de inteles prin cuvinte ca intr-adevar il plac.
Cum imi pot da seama dupa limbajul trupului sau? Sunt anumite indicii, cum ar fi: felul cum ma priveste etc.
HELP = FUNDA
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal, felul in care t priveste e cel mai important si cum se comporta de atunci...l fel ca inainte sau diferit. mai bine fi directa si intreba-l daca simte cu adevarat ceva pentru tine sau a fost un mom d distractie doar care continua.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca nu mai ai 3 ani ca sa te comporti ca un copil!

Esti mare: du-te direct si intreaba-l!

Supozitii poti sa faci tu pana maine; adevarul e la el!

| annna a răspuns:

Mai bine il intrebi si gatawinking

| Dunnamite a răspuns:

Eu zic sa nu faci nimic, ca atunci cand faci 60 de ani sa te bati cu pumnii in cap, pentru ca n-ai avut curaj sa-i vorbesti.