| Anonymous1247 a întrebat:

Hello! Cum se comportă o fată când e îndrăgostită? :X

Răspuns Câştigător
| Shontellle a răspuns:

Hahha ce intrebare frumoasa! Mereu cu zambetul pe buze suntem si mai ales visatoare.Noi,fetele,ne gandim mereu la acel "el" iar atunci cand intr-adevar l am gasit, avem impresia ca intregul univers ne este la picioare.

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Nu ia bac-ul.

| RAY a răspuns:

Asta nu putem sti, pentru ca orice om se poate preface si o poate face foarte bine, putem presupune
daca e interesata de tine, se roseste la obraji etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Rade,canta si danseaza. happy

| neutrino a răspuns:

Ca orice om indragostit.

| LoveSleep a răspuns:

Mai prost ca de obicei.

| MskDesign a răspuns:

Ofera 10 orgasme pe secunda? laughing

| Carla01 a răspuns:

E cu capu' în nori laughing), nu e prea atentă, nu are poftă de mâncare, râde mereu.De ce întrebi? laughing

| Dendoris a răspuns:

Ii lucesc ochii si sta cu limba pe afara.ca un caine...