| XxBlueRosexX a întrebat:

Hello de cateva luni am o relatie foarte frumoasa tin la iubitul meu dar de o saptamana am pus ochii pe un alt baiat foarte frumos. Aseara am iesit cu el si am inceput sa simt ceva pentru el doar ca ma sint foarte prost deoarece l'am inselat pe iubitul meu. Nu vreau sa renunt la iubitul meu dar daca i-as spune acestui baiat sa ramanem prieteni si am mai iesii din cand in cand nu as putea sa ma abtin fara sa il sarut... daca si voua vi s-a intamplat ceva aseamanator spuneti-mi va rog ce as putea face? Imi place foarte mult de elsad

Răspuns Câştigător
| Silvya555 a răspuns:

Sa alegi intre ei si cum vrei sai soui iti dau un ex
nu se mai poate...vezi tu m-am indragostit de altu si iti spun acum sa nu te ranesc mai tare
sau daca renunti la celmai nou i zici
Deci nu se poate ramanem prieteni dar i iubesc pe pr meu si nu renunt la el si servus daca unu nu intalege i zici ba omule se fini treaba si gtalaughing)

8 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa renuti la unul dintre ei..ca si daca se afla dupa o sa te considere in toate felurile..sau daca nu fal pe timul respectiv ca amant.

| AndraAndrrra a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca daca tineai atat de mult la iubitul tau, nu ajungeai sa iesi cu altul. Gandeste-te bine ce vrei sa faci. Te pup :*

| KeporLove a răspuns:

Eu zic sa ii spui adevarul iubitului tau actual. Incearca sa ii explici.
Mai bine acum decat sa afle de la alti sa iase cu consetine mai urate

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu înțeleg de ce te complici atât. Ar trebui să îți analizezi sentimentele și să îți dai seamă ce vrei de fapt. Din câte îmi dau seama tu vrei să fi cu celălalt băiat. Cu amândoi nu ai cum.
Baftă!

| papusikk a răspuns:

Fa ce vrei si ce te face pe tine fericita nu te gandi la alte pers decet la tine. o viata ai traiesto

| Raspunslatot a răspuns:

Io spun sa ai un three-some si cu care iti place mai mult sa il tii big grin

| Raspunslatot a răspuns:

Eu zic sa ai un 3-some si cu care iti place mai mult sa il tii. Bafta

| DeeaAndyRody a răspuns:

Asta dovedeste ca nu-ti iubesti iubitul actul, daca l-ai iubi nu te-ai mai uita dupa altii.
Stiu ca e cam complicat, insa eu zic sa iti faci putin ordine in inima si sa il alegi pe cel care te face fericita, renunta la celalt, daca vei fi cum amandoi, ii poti pierde pe amandoi, asa ca alege unul!