| anonim_4396 a întrebat:

Hello,deci TPU iubitul meu are 16 eu 15 suntem împreună de 5 luni și un pic chiar vreau sa-l excitlaughing)da in sensul ca noi de obicei ne vedem la un loc al nostru. Sa specific este un lac pentru ca mna nu vrem ca parintii noștri încă sa afle ca avem relații de pe la anii ăștia)))asa deci cum as putea sa-l excit? Va rog sfaturi serioaselaughingca daca-l sărut nu cred ca se excita

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa iei o pauza de la excitat baietii, ca esti mult prea mica sa te joci de-a sexul!

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa-l exciti asa cum vrei tu, trebuie sa accepte si el ce vrei tu.

| VoidEternal a răspuns:

Daca nu se excita când îl săruți cum trebuie la 16 ani, înseamnă că are o problema.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Bună
Încearcă sa te lași puțin purtata de val, in anumite limite
Sarutari pe gat, atingeri în zona intima, pune te peste el îmbrăcată și mișcă te suav, ia mana lui și pune o pe corpul tău pe unde vrei tu. Toate ușor și treptat cât te simți bine și cât atii ca îți dorești.