| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone! Am si eu o mica problema big grin.La petrecerea de revelion o sa vina si baiatul de care imi place.Treaba este ca nu prea stiu cum sa ma apropii de el.Gen adevar sau provocare? ( anul trecut m-a provocat sa-l sarut pe obraz laughing ) O sa vina si cativa copii de 5-6 ani si as vrea sa ne ``jucam``si noi laughing ( stiti voi la ce ma referbig grin ). Dati-mi si mie va rog jocuri gen adevar sau provocare(trebuie sa-i includem si pe copii...). Ce alt tip de ``activitati`` putem face? Multumesc mult :*
P. S : Sarbatori Fericite!

4 răspunsuri:
| blackeyes90 a răspuns:

Pei acum provoaca-l sa te sarute el
sau itreaba-l daca are prietena ca sa fii sigura ca ai cale libera
si cred ca ar trebui sa iti faci curaj sa vorbesti cu el
poate si el are aceleasi sentimente pentru tinebig grin

| Cami30 a răspuns:

La ascunsea puteti sa ii includeti si pe copii si atunci cand te ascunzi "suprinzator" o sa te afli pe langa acel baiat, asa te poti apropia mult, vorbind...find doar voi 2 si el te poate cunoaste mai bine si poate vrea sa se apropie si el cat mai mult! Sarbatori fericitebig hug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai ar trebui sa testezi terenul. Exista vreun minim interes din partea lui pentru tine? Poti sa faci asta doar cu privirea. Cand il privesti pune-ti in gand intrebarea: "Ma placi?", sau "Te interesez?" Daca e un tip sensibil va sesiza ca privirile tale incearca sa comunice ceva. Poate sa nu fie sensibil poate sa fie un molau sau un necopt, cazuri in care poti incerca sa preiei controlul. Toata chestia este sa nu te simti naspa daca lucrurile merg prost. Daca merg prost reorienteaza-te pe loc, nu-i un capat de tara ca nu ai reusit sa legi o relatie cu persoana care iti place, se intampla frecvent in viata si nu trebuie sa faci o fixatie din asta

| cineva_9459 a răspuns:

happyprovoaca-l sa iti spuna ce simte pentru tine