| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Iarăşi vin la voi cu o întrebare. Sunt intr-o relaţie de 8 luni.Se apropie Valentine's day,şi eu, habar nu am ce i-aş putea dărui prietenului meu.Mă ajutaţi şi de data aceasta? puppy dog eyes.DAU FUNDĂĂĂ! :*:*

10 răspunsuri:
| Mariab94 a răspuns:

De ce buget dispui?

| RzVq a răspuns:

Daca nu dispui de prea multi banii ii poti cumpara ceva cu o valoare sentimentala adica uite un lantisor cu o poza de a ta adica intelegi tu la ce am refer un lucru care il poate purta mereu cu el ca sa isi aminteasca de tine.
Daca dispui de banii ii poti cumpara un ceas o bratara (eu prefer argintul).

| razvanf a răspuns:

Un parfum, o bratara, o rama foto sau o perna imprimata cu o poza cu voi

| Lexiiii a răspuns:

Eu anul trecut i-am facut cadou, o poza cu noi 2, si o inima pe care scria "te iubesc" si l-am chemat la mine si ne-am uitat la un film de dragoste. A fost mai mult ca perfect, si lui i-a placut mult.

| XS a răspuns:

O pereche de dresuri super sexy, o camasa, niste tocuri, o cina romantica, iar dupa sampanie si voi 2 happy

| XS a răspuns:

Okok,+un tort de ciocolata super fain, si un biletel cu un sincer te iubesc, suficient, zic eu, decat bani pe altele.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai,uite cateva sugestii.
1)un ceas.
2)lantisor/bratara de argint.
3)ceva de baut.
4)ceva de imbracat.
5)un parfum.
Si...nu mai stiu.
Succes!

| marius101101 a răspuns:

Un simplu sex e de ajunslaughing))

| ChocolattexD a răspuns:

Legat de poză, i-am dat laughing. cât despre buget..nu prea mă interesează banii când vine vorba de aşa ceva..accesorii..e plin de ele. oricum nu le prea poartă.e foarte simplu de fel, şi are un stil foarte elegant. O să mă mai gândesc, o să mai merg pe la magazine.dar am vrut doar o mică idee, ca atunci când intru în magazin, să ştiu ce să caut.Mulţtumesc tuturor pentru răspunsuri! :* :*

| Azµre a răspuns:

Cel mai mare cadou ești tu! Cel mai bine poți să îi dărui o felicitare scrisă de tine!