| Angel_4263 a întrebat:

Hello. Imi place de un baiat din scoala care stie ca-l plac. Cum pot sa aflu daca si el ma place? Sunt foarte timida. Ce as putea sa-i scriu sau sa-i spun. De fapt nici nu pot intra in vorba cu el! Mai bine imim spuneti ce sa fac. Chiar il ador!

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Messu rezolva totul! parerea mea este ca ar trebui sa intri in vorba cu el virtual mai intaiwinking vei prinde curaj! subiecte? ia-o usor gen muzica, filme, timp liber...se gasesc destule
sa aflii daca te place? adevar sau provocare! joc vechi stiu dar da roade de ceele mai multe ori si va si distrati in acelasi timp
Multa bafta! :*

1 răspuns:
| ioanaprim a răspuns:

Incearca la inceput sa te aproprii ca o prietena si apoi ai sa vezi! daca te va placea si el atunci va incerca si el ceva. dar trebuie si tu!