| bekka a întrebat:

Hello! Imi place de unbaiat care e mai mare decat mine cu 2 ani.Toti prieteni mei zic ca nu am sanse cu el pentru ca e prea mare, dar el a mai zis ca ii place de mine si se uita ciudat la mine.Credeti ca am sanse cu el?

Dau funtite!kiss:-X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni tai sunt doar ingrijorati. intreba-l direct daca ii place de tine dar incearca sa-l ademenesti al subiect. Imi dai fundita te rog?

1 răspuns:
| Denisa97_9434 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te iei dupa prieteni. Daca acel baiat a zis ca ii place de tine cred ca ai putea avea chiar multe sanse.