| Diana20122012 a întrebat:

Hello...imi place foarte, da foarte, foarte mult de un baiat. el habar nu are de acest lucru, nici nu ne cunoastem.eu il cunosc de pe internet si l-am vazut de vreo 3 ori live! suntem prieteni pe facebook.atat! sad tot astept momentul sa ne intalnim candva, pe undeva.pe facebook mi-e rusine sa intru in vorba cu el.prietenele mele ma incurajeaza si imi zic ca am forma o pereche draguta, insa nu stiu cum si daca ar trebui sa il abordez... voi ce ziceti? ce ma sfatuiti? pupici

4 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Deci, daca relatia voastra nu ar fi la distanta, atunci e f bine, abordeazal pe facebook, daca nu bagai id-u direct, dar eu cu un baiata am procedat asa : m-am uitat pe wall-ul lui si i-am zis, ador melodia aia( sau alt ceva ) pe care ai postat-o, iti place... etc. vb mai mult cu el, dupa, " nu vrei sa imi dai id-u tau?, mi se blocheaza facebook-u cand vb pe chat big grin" asa trebuie sa til de-a, incerci sa te apropii de el, apoi, poti sa iesi cu el bineinteles, nr de telefon ceva, te descurci tu big grin, bafta happy

| mgtow a răspuns:

Nu e deloc greu sa intri in vorba cu el, il saluti si incepi sa vorbesti ca si cum ai fi o amica pentru el si cand vezi ca e momentul dupa cateva vorbe ii zici ca ai vrea sa te intalnesti afara cu el apoi in persoana ii zici ca il placi. Dar asigurate inainte de a te intalni cu el daca are prietena ca sa nu ramai cu gust amar cand va vedeti.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai incearca sa te bagi in seama cu el sa-l cuceresti cumva altfel n`ai cum sa fii q el

| Emma1995 a răspuns:

Merysweetas13 e id meu baga-l in lista de mess si o sa-ti zic...winking