| SecretLover10 a întrebat:

HEllo, imi place la nebunie o fata din cls. mea(a V-a) si mi-a zis si ca ea ma iubeste dar nu vrea ca lumea sa afle si eu as vrea sa o conving sa nu-i fie frica sa spuna lumii, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| stefygirl a răspuns:

Daca di-a facut curaj sa-ti zica asta inseamna ca, chair te place iar motivul pentru care nu vrea sa afle nimeni e fiindca nu e sigura.Cred ca esti prima ei dragoste si vrea sa vada cum e iar daca o sa aiba suficienta incredere in tine o sa fie gata sa spuna intregii lumi de voi dar acum trebuie sa-i dovedesti cat de mult ti la ea
Appbig grinragostea din clasa a5-a e cea mai draguta love struck

1 răspuns:
| Drag0s a răspuns:

In primul rand schimba poza de la avatar. ca e d ***.

in al doilea rand incearca sa vorbesti in "soapta" cand o prietena sau o colega sau cineva care poata sa raspandeasca vorba(mai barfit-o(a)r(e) ) ca o iubesti mult. si ca e misto sa fiti impreuna. chestii d'astea evidente pentru prosti. ala/aia afla. se imprastie vorba. si ote. a aflat mapamondu de voi.

in al treilea rand. frate esti prost. nu te combina cu fete de la tine din clasa. ca ti-o iei calumea. ce-a mai mare tzapa vrodata. zic din experientza. apoi daca vrei sa scapi de ea. si o sa vrei ai sa vezi. nu o sa poti. din cauza ca a aflat lumea. asa ca mi bine taci. inghite in sec. si lasa-i draq p ceilalti. ca nu ii intereseaza pe ei de relatia ta. tine-ti pentru voi. si apoi o sa poti usor sa faci ce vrei cu viata ta. esti prea mic. ca sa incerci sa fii cu cineva de la tine din clasa. LAS-O! nu peirzi nimic la varsta astawinking

HAI succes. bafta. sper ca ti-am fost de ajutor. insa nu recomand!