| SecretLover10 a întrebat:

Hello, imi place mullt de o fata acum cateva zile mi-a zis ca ma iubeste si i-am zis ca si eu o iubesc dar nu de mult a zis ca nu ma mai iubeste, iar acum nu stiu ce sa cred, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Zii ca stai cu o alta fata acum si vezi daca e geloasa pe ea, asa iti dai seama daca te-a iubit sau nu. in orice caz eu zic ca ar fi bine daca nu ai renunta atat de usor daca intr-adevar o placi (sper ca sfatul meu iti va fi de folos).

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Eu cred ca si-a batut joc de tine si cel mai bine ar fi sa o tratezi cu indiferenta.

| DAC a răspuns:

Eu cred ca ii cam place sa se joace cu sentimentele oamenilor straight face
Tu ce crezi? Las-o moarta, ca de astfel de fete nu ai nevoie happy

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Ti-a zis ca te iubeste rolling on the floor...SI?! Se pare ca visezi cu ochii LARG deschisi asa ca iesi din vis si uitete mai bine la ea.Se joaca cu senimentele tale tongue si o astfel de fata cum scrie si mai jos trebuie tratata cu indiferenta. Succeswinking