| Karlitta a întrebat:

Hello! Imi place un rocker. Faza e ca eu nu sunt asa de...stiti voi.Cum sunt rockerii.Ma mai machiez cu mult negru si imi bun tinte si cranii dar atat.Nu sunt rocker.Credeti ca s-ar uita la mine?

40 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Daca nu asculti muzica lui degeaba pentru ca nu o sa ai subiect atunci cand o sa aduca vorba despre

| Karlitta explică (pentru JokerV):

Ascult rock!\m/

| XtremePWN a răspuns:

Nu, deoarece craniile pe care le-ai mentionat nu sunt in flacari

| Karlitta explică (pentru XtremePWN):

Adica?

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta explică (pentru Hanhao):

Mda mersi mult pentru raspuns dar am inceput sa cunosc mai bine tipu si sincer...nu e de minelaughing.Nu prea am cum sa ajung la el.Grupul lui e inchis ca sa zic asa.Si e mai mereu beat si alea..Si nu vreau numai sa ma *** cu el mailaughingVreau si ceva sentiment stii...Si el nu prea e dispus.sad

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

rolling on the floorPentru asta iti sacrificai tu limba cu piercingu'? Sa-l impresionezi pe ACDC alalaughing

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

Hai mai nu fii rau!laughingVroiam sa-mi fac de mult.Nici nu.l cunosteam atunci.

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Apropo,e buna rau fata aia de la avataru taulaughingaproape ca mi s-a sculathappy

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

Ooo msms...cu siguranta sunt eu aia!laughing))

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Ba ma lasi!laughingDaca arata-i asa aveai orice baiat la picioare, inclusiv pe mine!

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

Eeeh...sunt mai timida de fel.Iti dai ca daca ma stresez cu gaura de la piercing tatuaje sigur n.am?laughingIn rest...am picoare frumoase deci seman cu tipa :-> laughing.

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Lasa-ma,ca iar mi se "scoala"laughing

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

Ah...ce n.as da sa-mi zica si rockerul dragut asta day dreaming laughing.

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Am precizat cumva ca sunt rocker.\m/

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

laughing...Hmmm....ala de la imaginea de profil esti tu? Rockerul meu e mai dragutlaughing

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Nu! Stai linistita, asta a fost inainte sa-mi las barbalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta explică (pentru Hanhao):

Nu.mi pari porc...doar sincer.M.ai izbit de cruda realitatecrying.N.am sanse.Sunt virgina si sincer n.am degand s.o fac cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta explică (pentru Hanhao):

Nu zic ca daca o fac se sfarseste lumea.Dar n.am gasit baiatul potrivit si el sigur nu e mai ales pentru ca nu stam in acelasi oras.Eu ma duc pe la el in vacante deci...n.ar merge.

| h3r a răspuns:

Trebuie să știi să-i atragi atenția. Dar atenția astfel încât să merite.

| Karlitta explică (pentru h3r):

Pai tipu nu stie ca exist.Si e nesimtit si mai mereu beat.Cum s-ai atrag atentia?

| andreiush25 a răspuns (pentru Karlitta):

Nu prea te-as sfatui sa fii cu un astfel de rocker...Si eu sunt metalhead si stiu tipul asta de rockeri.....Nu esti fata potrivita.

| Karlitta explică (pentru andreiush25):

Pai de ce? Si eu beau.laughingMa imbrac cateodata in negru cu tinte...Ne-am potrivi.As putea sa il cunosc in vara asta daca il roaga un prieten sa-i faca unei prietene un piecing.Adica mie!

| andreiush25 a răspuns (pentru Karlitta):

Pfoai de mine..Ca sa iti zic direct...tot ce va vrea de la tine va fi sa faceti sex odata de doua ori si apoi pa..Sansele sunt de 70% ..Crede-ma cunosc.
Nu conteaza ce aveti in comun...conteaza sa fie si el om cu caracter...cunoaste-l, vorbeste cu el. poate ma insel eu thinking

| Andrei4g a răspuns (pentru Karlitta):

Daca vrei neaparat sa fii cu el, daca va place la amandoi betia, du-te la el cu o juma' de vodka, ia si o fanta sa stingeti si o sa te observe mai bine. Daca o sa-i faci si un blow sau macar un hand-job, sigur te va tine minte. o sa zica: tare rau roackerita asta, stie cum e treaba!laughing

| Karlitta explică (pentru Andrei4g):

Haide mailaughing).Mie chiar imi place tipu.Da buna ideea oricum. Poate iese ceva.laughing

| h3r a răspuns:

Și dacă e nesimțit și beat așa ești și tu de îți place?
Și mai ales că nu știe că exiști.
Lasă, sunt și alți băieți răi.

| Karlitta explică (pentru h3r):

Nu sunt si eu asa...Pur si simplu tipu e absolut GENIAL.Are un stil de nu-ti poti lua ochii de la el.

| h3r a răspuns (pentru Karlitta):

Știi ce să faci? Pune mâna pe el.

| Karlitta explică (pentru h3r):

As pune ambele maini da nu sunt o zeita a seductiei iar el se lasa ffff greu.

| h3r a răspuns (pentru Karlitta):

Da, dar văd că ai impresia că tragi la vodka, poate merge de-un pahar...

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Incearca cu piercing-ul la vara ca poate merge...totusi, nu inteleg un lucru: ce-ti place asa de mult la el?

| Karlitta explică (pentru 7639781254):

Imi place faptul ca e super dulce:X:X:X:X

| Andrei4g a răspuns:

Karlitta, de aia ziceam si eu: ca sa te observe tipul asta simpatic, trebuie sa-i atragi cumva atentia. Daca momentan el nu te vede, iar tu nu stii despre el decat ca este mai 'nesimtitor' si asta nu doar din cauza betiei, treci tu la atac...Sub pretextul ca vrei sa-ti faci un piercing, stabileste o intalnire, adu' 'momeala' adica sticla de care vorbeam si dupa aia, o sa urmeze ceva de genul:mai o vorba/mai o mana/uite luna/nu e faru'happy O sa se uite la tine cu alti ochilaughing Asta in cazul in care vrei sa-l ai, pentru o perioada de... tine depinde mai departe

| Karlitta explică (pentru Andrei4g):

Eeh...de mine depinde stiu.Si mi-ar fi mai usor daca tipul ar fi mai abordabil.Da el e cu grupul lui de rockeri si se ia la bataie cu cine se holbeaza la el prea insistent.Si piercingul n-as prea vrea sa mi-l faca el ca nu are prea multa experienta si mie ca imi nenoroceste limba.laughingTu ce zici? Sa ma risc? Hai zii ca iti fac cinste cu o vodkalaughing

| Andrei4g a răspuns:

Trebuie sa vezi cum te poti 'infiltra' in zona lui de activitate/interes. Pentru inceput gaseste si tu un pretext sa te bagi cu el in seama, poti sa-l intrebi de unde si-a cumparat tricoul sau bocancii, ceva de genul asta..sau care-i bautura lui preferata(sa nu te incurci si sa-l intrebi care-i pozitia preferatalaughing Nu arata ca esti 'in limba' dupa el, mai repede arata-i ca aveti doar anumite puncte comune, ca va plac amândurora aceleasi lucruri. Inainte sa-l ataci cu 'artileria grea' intra usor in zona lui si cel mai mult fii increzatoare in tine, tot timpul sa dai impresia ca esti stapana pe situatie. Rezumat: pana o sa ajungi cu o mana pe pahar si cu una pe roackerul simpatic si indolent tureaza-ti creierasul la maxim! Actiuneeelaughing

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Normal ca s-ar uita. In 1 rand e baiat e logic sa fie asa, si daca te vei imbraca si putin ca el va fi bine. IN al 2-lea rand cei de genul lui sunt atrasi daca si tu asculti sau stii ceva melodii pe care le asculta si adora el, incearca sa vorbesti cu el si intreaba-l de melodii si asa te vei apropia.