| Karlitta a întrebat:

Hello! Imi place un rocker. Faza e ca eu nu sunt asa de...stiti voi.Cum sunt rockerii.Ma mai machiez cu mult negru si imi bun tinte si cranii dar atat.Nu sunt rocker.Credeti ca s-ar uita la mine?

40 răspunsuri:
| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

Ah...ce n.as da sa-mi zica si rockerul dragut asta day dreaming laughing.

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Am precizat cumva ca sunt rocker.\m/

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

laughing...Hmmm....ala de la imaginea de profil esti tu? Rockerul meu e mai dragutlaughing

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

Nu! Stai linistita, asta a fost inainte sa-mi las barbalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta explică (pentru Hanhao):

Nu.mi pari porc...doar sincer.M.ai izbit de cruda realitatecrying.N.am sanse.Sunt virgina si sincer n.am degand s.o fac cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta explică (pentru Hanhao):

Nu zic ca daca o fac se sfarseste lumea.Dar n.am gasit baiatul potrivit si el sigur nu e mai ales pentru ca nu stam in acelasi oras.Eu ma duc pe la el in vacante deci...n.ar merge.

| JokerV a răspuns:

Daca nu asculti muzica lui degeaba pentru ca nu o sa ai subiect atunci cand o sa aduca vorba despre

| Karlitta explică (pentru JokerV):

Ascult rock!\m/