| ciuly4u a întrebat:

Hello! happy maine fac 2 luni de cand sunt cu o tipa happy as dori sa ii trimit un msgwinking dar nu prea stiu ce sa scriu in el laughing. Va rog putin ajutor tongue Dau

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Poti sa te duci la ea la bloc si sa scrii pe jos cu creta, cu scris mare "Te iubesc", apoi ii dai un mesaj sa iasa la balcon.Sunt sigur ca va fi surprinsa si o sa se emotionezewinking

2 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Scrie-i ce simti tu. Nu ii da mesaj ca trebuie, da-i mesaj pentru ca vrei!

| elenusha94 a răspuns:

Ceva romantic...si nu uita sa precizezi ca o iubesti:d