| Bubulina_5994 a întrebat:

Hello! Nu stiu ce sa mai fac sunt pur si simplu depasita de situatie e vorrba de 2 baieti pe care ii plac unul pe care il plac de 1 -2 ani dar am asteptat foarte mult dupa el si am vazut ca nu prea imi da importanta dar acum recent a aparut un amic cu 3 ani mai mare ca mine dar nu conteaza varsta chestia este ca imi place mult si el imi da importanta fata de celalalt dar pentru a fi cu el si relatia sa mearga o sa trebuiasca sa ma si culc cu el si in ziua de azi un baiat de 18 ani nu cred ca o sa astepte dupa mofturile unei fete sau sa inteleaga ca e prea mica

5 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

laughing baiatul acela vrea doar sa te duca in pat, este clar.
nu fii proata si nu accepta pentru ca acum "iubirile" aste vin si pleca, doar nu crezi ca daca te culci cu el va ramane cu tine mult timp? iti spun eu ca NU. deci tu ramai o fata pura si cuminte si daca nu sti pe care sa alegi, da-ti un ragaz si fii singura o perioada, nu alege pe niciunul si incearca sa iei o pauza de gandire. Ramai virgina si peste catva timp vei fi a o floare rara dorita de multi culegatori.

Răspuns utilizator avertizat
| X a răspuns:

De unde sti ca primul baiat nu iti da importanta... l-ai intrebat? daca te-ai luat dupa gesturi si dupa faptul ca te ocoleste sau intoarce capu asta poate fi din x motive...

| yoana14 a răspuns:

Bubulina, din cate am inteles eu din povestea ta primul baiat nu prea ar avea ce cauta in discutie deoarece daca el nu iti da importanta nici nu ar mai trebui sa te gandesti la el. Cat despre al doilea baiat, ai fi surprinsa sa vezi ca desi are 18 ani ar fi posibil sa inteleaga ca esti prea mica si sa te mai astepte un timp... asa ca acestei relatii ai putea sa incerci sa ii acorzi o sansa. Asta este parerea mea. Sper ca ti-am fost de ajutor:*. Succes in luarea decizieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proasta daca te culci cu el ca sa dovedesti ceva.