| alinadiana_7199 a întrebat:

Hello... Pe data de 6 ian mi-a venit Cm pe 12 mi sa term in pe data de 15 -sper 16- am facut sex cu iubitul meu faza e ca am folosit prima oara prezervativ pana a ejaculat afara... s-a dus la toaleta s-a spalat si apoi din nou dar fara prezervativ. Crede'ti ca as putea sa se prinda ceva. are la cateva zile dupa menstruatie
un rasp exact va rog frumos

3 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Totusi sunt sanse mici dar totusi sunt...chair daca nu si-a dat drumul ecista un lichid care contine spermatozoizi dar daca ti-a venit si nu ai nicun simptom nu ai ramashappy dataviitoare protejeazatewinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsul concret îl primești de la propriul organism dacă ai rămas însărcinată, nu de la noi!
Poți face un test de sarcină!
Și de ce te joci cu focul?
Folosiți prezervativul, cap-coadă!
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul este de cam 25%, fiindca era exact perioada cu fertilitate mare (zilele 10-11, adica exact in preajma ovulatiei).