| LittleDreamer a întrebat:

Hello! Rog ceva baieti sa ma ajute.Am si eu o nelamurire.Mai demult am auzit ca unui baiat ii pace de mine si mereu ma tachina, se baga in seama cu mine, se cam vedea ca ii placea de mine.De la un timp a inceut sa imi placa si el mie, doar ca in ultimul timp nu se mai prea baga asa mult in seama cu mine ca si inainte, desi nici nu ma ignora. Ce sa fac? Se poate sa ii fie rusine si de aceea sa nu faca nimic? Nu i-am aratat niciodata ca mi-ar fi drag si m-am gandit ca poate ar fi o idee buna sa ii dau de inteles ca mie drag, numai ca nu prea stiu cum si mi-e frica sa nu am parte de un esec si lui sa nu ii placa de mine.Cum mi-as putea da seama daca intr-adevar tine la mine? Va rog dati-mi un sfat! Multumesc.

1 răspuns:
| FunkYboy a răspuns:

Poate a vazut ca pana acum nu dai nici un semn ca il placi si s-a indragostit de altcineva, sau poate a schimbat strategia:asteapta sa dai tu semne ca il placi si apoi o sa continue ce a inceput