| anonim_4396 a întrebat:

Hello there! Sunt noua pe aici si as vrea sa ma ajutati si pe mine, va rog...Este legat de menstruatia mea. Am 13 ani, si primul ciclu a venit intr-o zi de 18, dar din luna mai a inceput sa intarzie[mi-a venit in data de 23], sa se deregleze. Acum, in iulie, nici nu mi-a venit si sunt ingrijorata din cauza asta. Mentionez ca sunt virgina, nu am avut niciun contact sexual.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, este ceva normal pana se regleaza, poate dura cam doi ani, nu ai de ce sa-ti faci griji.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La varsta ta e normal, nu te ingrijora degeaba.

| Miruna_7873 a răspuns:

Asa e normal la inceput.
O sa dureze ceva pana o sa ti se regleze ciclul.happy

| karlikuicsddd a răspuns:

P. S dau fundita happy.

| karlikuicsddd a răspuns:

Multumesc mult tuturor !

| ralukutzza a răspuns:

E ceva foarte normal la toate ni se intampla asta asa ca nu iti face griji

| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a răspuns:

Este normal...

| girls_9639 a răspuns:

Din cate am auzit eu ceaiul de coada soricelului este bun pentru reglarea menstruatiei.sanatate