| DeeaM a întrebat:

Hello to all... (Nu stiu ce are netu asta laughing sper sa mi se trimita toata intrebarea) So. uitati care imi este problemasad
Sunt in clasa a9a, multa lume spune despre mine ca sunt Funny si plina de viata, ca am un stil cool si ca araat bine sau etc. Problema este ca eu ma simt de parca nu as avea nimic! Lumea care ma cunoaste se asteapta de la mine sa fiu mereu vesela si glumeata, sa ii binedispun. Cu toate ca lumea din jur ma aprecieaza, nu pot sa am iubitul p care mi-l doresc. Baietii care ma plac mi se pare total plictisitori si neninteresanti, ei nu au nicio parere. lor nu le place decat ceea ce este "la moda". Este un singur baiat p care-l plac, iar acestuia cred ca ii place de o colega de-a mea. Fata asta este un om atat de imatur si sec, fara o parere deosebita decat de ceea ce este acum "pa trend"straight face. Mi se pare ca este ca un recipient frumos dar total gol straight face. Si totusi este placuta de atat de multa lume. I don't get it!? Ce are ea si eu duc lipsa?straight face Please helpsad

6 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Multe fete au trecut prin asta sa stii ca baiatul pe care il plac sa placa pe altcineva, iar cei care le plac pe ele sa li se para neinteresanti. Pur si simplu nu ai intalnit persoana potrivita, dar o vei intalni... Nu se pune problema ca ce are alta si eu nu am, pur si simplu baiatului ii place de ea, cand placi o persoana nu prea stii exact motivul, stii doar ca iti place... Sunt sigura ca tu ai multe calitati, doar ca te-ai gandit ca baiatul asta nu prea are calitati si se portiveste cu genul ala de tipe? Nu e pentru tine, nu e atat de bun precum probabil il vezi tu.big grin

| :X pinky love you :X a răspuns:

Depinde de gusturi. Poate ca si baiatul de care iti place este la fel ca ea big grin. Incearca sa iei legatura cu el si chestii de asteastraight face. Si daca nu merge nu stiu. nu are gusturibig grin

| kennyspark a răspuns:

Tu sigur ai engleza de partea ta. poate esti prea cool si prea funny pentru baiatul respectiv si nu indrazneste sa aspire la o relatie cu o fata atat de populara. just like you.hee hee

| Roberta00 a răspuns:

Creca acest baiat nu te cunoaste indeajuns de bine sau nu o cunoaste pe ea bine incat sa vada care are mai multi neuroni sau care nu are deloc.In plus el are de pierdut

| Rebecca_4606 a răspuns:

Paithinking acest baiat poate nu o cunoaste personal pe tipa si poate nu stie ce ii poate capul.adica lui ii place doar imaginea ei

iar faptul ca nu ai un iubit asa cum ti-ai dori poate este legat de faptul ca uh esti o persoana plina de viata, careia ii place sa se distreze iar ei sunt genul de oameni pe care ii intereseaza doar imaginea si poate ca ei nu isi doresc ceva serios ci poate ca stau cu o fata doar sa nu fie singuri

deci sa revenim la intrebarea ta : incearca sa-i arati ca nu conteaza doar aspectu fizic(chiar daca ai sp ca arati bine) ci si ce ai in cap si cat de placuta esti de ceilaltzibig grin
success :*

| pithicot a răspuns:

Presupun ca spui ca te simti de parca nu ai avea nimic din cauza baiatului cu care tu ai vrea sa fi, dar lui ii place de una din colegele tale.

Nici eu nu iti pot spune ce are colega ta si u nu ai. Poate ca nu este vorba despre asta... poate ca nu stie ca il placi si este mai timid.

Alta varianta ar fi ca el sa creada ca este "smecher". Daca as fi in locul tau si baiatul de care mie mi-ar place s`ar crede smecher nici nu l`as baga in seama(pentru ca indiferenta doare)...winking

In orice caz, iti urez succes.