| SongokuJR a întrebat:

Hello TPU! am 12 ani si imi place de o fata din clasa. Am mai fost cu ea dar relatia noastra s-a destramat brusc...acum suntem amici si ne permitem unele "glume" dar nu stiu cum sa fac sa o recucersc. Va rog frumos ajutati-ma! Multam

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca esti baiat e foarte ok.Baietii pot spune niste lucruri frumoase si le atrag de partea lor pe fete.Intotdeauna e asa.
Spune-i si tu, din discutie in discutie, ca-ti place de ea, ca iti place tricoul/parul etc.
Si apoi intreab-o daca te place.

| SongokuJR explică (pentru anonim_4396):

Multam de sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru SongokuJR):

Cu placere.Da si tu vot/funda.

| HermioneLove a răspuns (pentru SongokuJR):

Sincer? Alina are dreptate! te gandesti doar la prostii si tampenii in loc sa te gandesti la ce trebuie!

| SongokuJR explică (pentru HermioneLove):

Mda daca tu esti urata cum ti-am scris la intrebare nu inseamna sa fie toti ca tine nu te mai oftica copilo!

| SongokuJR explică (pentru HermioneLove):

Mirceaflorian99@yahoo.com messu meu baga-ma si arata poze cu tine frumoaso

| HermioneLove a răspuns (pentru SongokuJR):

Draga,tu esti ala urat nu eu deci lasa-ma cu tampeniile tale de doi bani si nu ai dreptul sa ma jignesti si daca mai vedea cu siguranta ti-ar parea rau pentru cum vb!

10 răspunsuri:
| SongokuJR explică:

Si acum Alina ce ai vrea sa fac? Sa fiu ca tine la 85 de ani sa am un iubit de 100 de ani?

| SongokuJR explică:

Gata baloo fundabig grin

| Alina8593 a răspuns:

Ai 12 ani? si ai mai fost cu ea? doamne ferestelaughing

| SongokuJR explică (pentru Alina8593):

Da' tu ce vrei sa fiu ca tine la 85 de ani si sa am decat un iubit de 100 de ani?