| princesshope a întrebat:

Hello TPU! Am o problema cu un baiat din clasa meea! faza este ca mie imi place de el si cred ca si lui de mine!
Ne tachinam mai mereu si in ore vorbim ne maygalim cu markere pe maini, etc!
oare ce sa fac sa ma placa si mai mult! Sau oare ma place?
Si eu cred ca da pentru ca mereu vorbeste despre mine si in ore ma striga! Voi ce credeti? Oare ce ar trebui sa fac sa il fac atent pe mine mereu?

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ai deja atentia lui nu mai ai nevoie sa-i mai atragi atentia. daca vrei sa aveti o relatie trebuie sa faci sa petreceti timp impreuna doar voi doi si vorbesti cu el despre sentimente.

| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Eu as spune sa te apropii din ce mai mult doar asa faci un baiat sa te placa! In cazul meu asa a fost.Fii finuta, baietiilor nu le plac fetele care sunt agitate si se cred smechere. Puteti sa jucati adevar si provocare si sa ii spui unei prietene sa il intrebe daca ii place de tine.

Bafta :*batting eyelashes