| Special7 a întrebat:

Hello TPU.Am o problema.hmm fara misto'uri sau chestii. Uite, mi'au aparut niste bubite ca niste cosuri dar sunt tari, pe scrot,**** daca nu stiti ce'i ala, si nu vreau sa merg la doctor.Nu ma mananca dar sunt acolo si ma seak si nu stiu de ce le am ca sunt virgin asa ca boli n'am de unde sa iau.Astept raspunstongue

Răspuns Câştigător
| deagle13 a răspuns:

Prea mult labalaughing

2 răspunsuri:
| euionutz a răspuns:

Vai saracul de tine...e posibil sa fie niste eruptii semi-sub-cutantate din cauza acumularii de lichid seminal. Mergi urgent la doctor de specialitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iau gt san andrea?