| marinela92 a întrebat:

Hello TPU am si eu nevoie de o parere big grin cand m-a luat in brate m-a strans la pieptul lui si a inchis ochii si a inceput sa zambeasca (El este mai inalt ca mine si m-a luat in brate asa fel incat sa ajunga la mine ( e cu un cap mai mare ) si m-a imbratisat in jurul taliei si si-a pus capu pe umerii mei) happybig grin:big grinbig grin funda big grin:*:X

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

El te place, dar si tu esti indragostita! Uiti ce vroiai sa intrebi...e un semn!

| marinela92 explică (pentru fabiola):

Nici nu stii cata dreptate ai laughing)

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dragut gestul, dar, care e intrebarea?

| Rawwrr a răspuns:

Da

| AlexanderAdrian a răspuns:

Si apoi a spus :
hmmfff hmmfffff I am your father! hmmffff hmfffff

| marinela92 explică:

A intrebarea scuze laughing) ce parere aveti ma place?smug

| Leopoldina a răspuns:

Dragut.nu conteaza inaltimea.se vede ca ii place de tine.