| forever4you a întrebat:

Hello, TPU! am si eu o intrebare adresata baietilor:Cum ar trebui sa arate fata visurilor? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Dek a răspuns:

Nu conteaza numai fizicul la o fata!

Imi fine!

Par negru sau maro, ochii caprui, putin mai scunda decat mine

5 răspunsuri:
| forever4you explică:

Fata visurilor ma refer cum iti inchipui tu fata perfecta ce ar trebui sa aiba o fata pentru tine ca sa fie perfecta nu neaparat am spus ca ar si putea exista...pentru CatalinInside

| andreii2 a răspuns:

Nu cred ca pot gasi o fata sa fie 100% cum vreau eu.
Imi plac ochii albastri, parul blond natural.Sa fie desteapta, frumoasa, Inaltime 1. 75. Sa nu fie geloasa.
Sunt constient ca nu exista o astfel de fata dar ain intrebat fata visurilor"D

| Ambrus a răspuns:

In primul rand. Mutaa! laughing
Dupaia sa aiba un chip frumos, cur si tate.

| AngelSpeed a răspuns:

thinking Inaltime : in jur de 1. 70
Greutate: in jur de 50 de kg big grin (nici prea grasa nici prea salaba)
Comportament: numi plac fetele superficiale care stau langa tine ca arati bine sau pentru ceva de genu happy, sa nu fie timide si sa se comporta natural in preajma mea big grin
Infatisare: nu conteaza tongue

| CatalinInside a răspuns:

Nu exista asa ceva :"fata visurilor", pot sa-ti placa blondele, brunetele, ochii verzi, de 50 kg etc. etc. totul e sa te indragostesti. Odata ce te indragostesti nu mai conteaza toate aceste detalii, desigur toate aceste detalii conteaza doar daca esti pentru altceva.