| Mitsuu a întrebat:

Hello TPU :*,
Am si eu o intrebare pentru voi.

Acum 2 ani am fost cu un baiat. Relatia a durat cam 6 luni, dar ne-am despartit (el mi-a dat papucii) pentru. o fata. straight face
Acum suntem cei mai buni prieteni, vorbim mereu pe mess, dar mereu cand intru pe mess si el este online, mereu ma saluta si vorbim pana la 2-3 dimineata... Uneori imi da de inteles ca m-ar placea, dar nu vreau sa imi fac iluzii. Imi place de el inca de cand ne-am despartit si pot sa spun chiar ca am ajuns sa il iubesc... Varamea l-a intrebat odata daca simte cv pentru mine si el a zis ca nu.

Si acum intrebarile. big grin
Ma place?
Cum pot sa ma apropii de el?

Mersii Tuturor, Cel mai bun raspuns, Fundaa! :X

3 răspunsuri:
| Joker92 a răspuns:

laughingdaca o sa cazi in plasa lui esti mancata, atragel tu pe el, fa-l k el sa te placawinking(dar nu pe interes)

| Eatmygun a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai deci nu sunt foarte sigur cum poti sa te apropii de el. Nu conteaza daca te place sau nu. Misiunea ta e sa il faci TU sa te placa happy.