| anonim_4396 a întrebat:

Hello happy TPU! Care este varsta ideala pentru a-ti incepe viata sexuala? Stiu ca viata sexuala incepe in momentul in care esti pregatit atat fizic, cat si psihic. Dar cam dupa ce varsta ar fi momentul happy? Funda pentru cel mai explicit raspuns happy!

2 răspunsuri:
| cypryan_3322 a răspuns:

La 18 ani este ideal pentru ca esti dezvoltat fizic si psihic.Bafta

| al3xxa_7413 a răspuns:

Majoritatea recomanda ca varsta ideala ar fi 18 ani, dar depinde de fiecare cand hotaraste si mai ales cu cine.