| Ciuss a întrebat:

Hello TPU! big grin, daca o fata si-a inceput viata sexuala acum o luna, dar actul acela sexual nu a fost cum ar trebui sa fie, adica penisul nu a fost introdus de tot, doar un sfert, si daca o face peste o luna e posibil sa o doara? sa sangereze? cum va fi? Va rog cat mai multe raspunsuri. Dau funda:X mss mult.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă penisul introdus doar un sfert a atins/străpuns himenul, probabil nu va mai sângera a II-a oară când o va face. Însă, durerea nu are cum să nu existe. Ca să diminueze durerea, este necesar să folosească un lubrifiant pe bază de apă şi bineînţeles, să existe preludiu.
O zi frumoasă! Baftă!

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Un sfert din cati centimetri? Ca mai depinde si de cat de dotat esti etc. Deci depinde de la persoana la persoana. Nu este un stas.

| Unffox a răspuns:

Depinde de corpul persoanei respective si de partener. E posibil, totul este, asta e cert.

| Lollipopy a răspuns:

Daca e a 2a oara normal ca o va durea...e posibil sa nu se fi rupt himenul in totalitate

| addictedg a răspuns:

Depinde de fata,de corpul ei, daca este excitata indeajuns sigur va uita de toata durerea si se va concentra pe placere.Iar treaba cu sangeratul nu este obligatoriu, trebuie doar sa tina mai mult preludiul.

| master123 a răspuns:

Depinde de corpul feti si de partener.